Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Striptizmi që ka pushtuar Tiranën (VIDEO)
English

Striptizmi që ka pushtuar Tiranën (VIDEO)

Nuk je as në Itali, as në Tajlandë, as në perëndim apo diku tjetër. Ndodhesh në Tiranë dhe pikërisht në klubin Maria Bonita ku trendi i ri i striptizmit ka filluar "karrierën e tij".

Striptiste vajza, jo vetëm të huaja por dhe shqiptare, gjithsej ato janë 6 për momentin 2 të huaja dhe 4 shqiptare.

Ndiqni videon për më shumë...

1964

KOMENTE