Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bebja fle krenar mbi kokën e babait të tij (VIDEO)
English

Bebja fle "krenar" mbi kokën e babait të tij (VIDEO)

Një ndjenjë tërësisht e veçantë, të ndryshon jeta tërësisht thonë të gjithë ata që e kanë provuar të qënit prind.

Dhe me të vërtetë, shihni këtë ëngjëll të vogël i cili fle mbi kokën e babait të tij duke qënë i sigurt se gjumi i tij është më i miri këtu se në krevat...
1969

KOMENTE