Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Video mahnitëse Binjakët në banjon e tyre të parë (VIDEO)
English

Video mahnitëse Binjakët në banjon e tyre të parë (VIDEO)

Një video interesante tregon binjakët e porsalindur në një përqafim me sytë e tyre të mbyllur gjatë banjos së parë të tyre.

2 minuta e 50 sekonda video, është mjaft e klikuar në internet pas hedhjes në youtube nga nëna e tyre e cila ka realizuar vaskën me ujë duke e improvizuar ndjenjën e të qënit në mitër të binjakëve.

Ata janë vëlla e motër dhe banjon e parë pas disa ditësh e bënë në klinikën ku lindën në Paris. Ndërsa tani ata janë gati 1 muaj.

1984

KOMENTE