Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
24 vjeçari me zemër në bark pritet të operohet
English

24 vjeçari me zemër në bark pritet të operohet

Ho Zhiliang ka lindur me një gjendje të rrallë në zemër dhe ai shpreson se mjekët në Wuhan, provinca Hubei, Kinë, do të munden të lëvizin zemrën për në vendin e vet.

Deri më tani ,berber ka sfiduar shanset e pabesueshme . Sipas Xie He Hospital në Wuhan , më shumë se 90 % e njerëzve të lindur me këtë kusht të rrallë kanë vdekur gjatë lindjes ose pak më pas .
Prindërit e Zhiliang janë informuar se djali i tyre nuk mund të jetojë , por ai i befasoi ata duke vazhduar dhe mbaruar shkollën madje dhe ka gjetur punë si berber.

Ai vendosi t'i nënshtrohet një operacioni , pasi ka parë raportet e lajmeve në Huang Rongming , për një preson tjetër me një gjendje të ngjashme .
Mjekët në spitalin e Bashkimit Wuhan kanë realizuar një operacion të tillë dhe tashmë berberi ka lënë punën e tij për të shkuar në Wuhan për të kërkuar të njëjtën kirurgji .
Mjekët në kryeqytetin e provincës Hubei janë duke punuar mbi një plan për kirurgjinë e Zhiliang .

KOMENTE