Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
28 vjeçarja bie në mes të 2 ndërtesave pasi kërcente nga një çati në tjetrën (VIDEO)
English

28 vjeçarja bie në mes të 2 ndërtesave pasi kërcente nga një çati në tjetrën (VIDEO)

Një grua 28 vjeçare ishte duke kërcyer nëpër çatitë e ndërtesave komerciale në Kaliforni dhe duke u hedhur nga një çati në tjetrën ajo është rrëzuar midis dy ndërtesave që kishin largësi rreth 45 cm.

Ajo ka mbetur atje deri sa 30 zjarfikës kanl bërë të mundur nxjerrjen e saj dhe dërgimin menjëherë në spital pasi kishte shembje të duarve dhe këmbëve.

Arsyeja akoma nuk dihet pse 28 vjeçarja kishte ndërarë atë veprim.
1995

KOMENTE