Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Zero Scooter , motori më i ri spanjoll vetëm për 4000 dollarë
English

"Zero Scooter", motori më i ri spanjoll vetëm për 4000 dollarë

Segways dhe Vespas janë dy nga automjetet më të dallueshme në rrugë.
Por tani një kompani e spanjolle ka krijuar kohët e fundit një Segway që është veshur me pjesë Vespa.
Panelet reale nga Scooters portreti Piaggio, janë modifikuar duke na dhënë një emër të ri si "Zero Scooter" që mund të personalizohet me ngjyra të ndryshme dhe është në shitje rreth 4.000 $.

Ndërsa Zero Scooter në shikim të parë duket si një Vespa qesharake përsa i përket formës, ajo është gjithashtu e njohur si një Segway - me vetë-balancim, bateri-të fuqishme elektrike.
Skuter spanjoll është elektrik, i ndërtuar me dorë dhe mund të personalizohet me ngjyra dhe të përfundojë, edhe duke shtuar logot.
Automjeti ka një shpejtësi 12.4mph (20kmp) dhe mund të mbajë apo transportojë 180kg.
Bel & Bel, shtëpia spanjolle e projektimit pretendon se është e vetmja skuter në gjendje që mund të ngjitet në shpate deri në 30 ° dhe mund të kthehet 360 ° në vend, në sajë të dy motorëve të saj të pavarur.

KOMENTE