Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gjarpri python gëlltit kaprollin të gjithë (VIDEO)
English

Gjarpri python gëlltit kaprollin të gjithë (VIDEO)

Ndërsa shumë prej grabitqarëve të mëdhenj të Afrikës mundet që të hanë një antilopë në grup por jo vetëm.

Por video e mëposhtme dhe fotot tregojnë se i vetëm mund ta realizojë vetëm gjarpri python në Afrikë.
Këto fotografi tregojnë një gjarpër 8ft i cili shihet të gëlltisë për 45 minuta një kaproll në Botsvana.
Pamjet e frikshme janë dëshmi e ligjit të pamëshirshëm të mbijetesës.
2048

KOMENTE