Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rihana pozon për koleksionin e ri të Vogue në Brazil (FOTO)
English

Rihana pozon për koleksionin e ri të Vogue në Brazil (FOTO)

Rihana nuk ka nevojë për fotografë profesionistë, ndërsa ka publikuar fotot e saj
në një rënie të horizontit në ujë në një kopsht botanik në Rio de Janeiro, Brazil.

Këngëtarja ka treguar trupin e saj përmes një koleksioni rroba banje dhe fundesh të shkurtra me ngjyra ari për koleksionin e ri të Vogue në ishullin e Angra dos Reis.

Gjithashtu në Brazil, Rihana ishte edhe për një seri takimesh me partnerin e saj të re të bashkpunimit, Shakira.

KOMENTE