Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vendos rrjetë mbi gjuhë për të fituar Miss Venezuela (VIDEO)
English

Vendos rrjetë mbi gjuhë për të fituar Miss Venezuela (VIDEO)

Adoleshentja nga Venezuela, Meyer për tu bërë bukuroshja e vendit ka marrë masa të ashpra për veten e saj vetëm e vetëm që të fitojë konkursin e bukurisë në vendin e saj.

Përpara se të hajë sidomos në darkë ajo tregon një rrejtë plastike e cila është e qepur mbi gjuhën e saj. Kjo, i krijon dhimbje nëse ajo do të hajë ushqime pak të forta duke e detyruar për të ngrënë vetëm supë dhe duke e mbajtur peshën e saj nën kontoll madje nën peshë.

Familja Meyer drejton një dyqan në Barrio Santa Cruz në Caracas dhe ka paguar 7.000 £ për kirurgji kozmetike për të përmirësuar shanset e saj për të fituar.

Në episodin e parë të një serie me tre pjesë në lidhje me bukurinë, seksin dhe paratë në Amerikën e Jugut, Billie JD Porter viziton Meyer 18-vjeçare, në një garë në konkursin e bukurisë Miss Venezuela, dhe flet për sakrificat e saj dhe të familjes së saj që janë duke bërë vetëm për të qënë e bukur dhe në krye të listës.

2064

KOMENTE