Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Jastëku i zgjuar. Shpëtoni gjatë natës nga gërhitja
English

Jastëku i zgjuar. Shpëtoni gjatë natës nga gërhitja

Shumë partnerë apo partnere vuajnë gjatë natës për mosfjetje për shkaka të gërhitjes së partnerit të tyre.

Tashmë problemi u zgjidh. Jastëku i zgjuar do t'i japë fund këtyre netëve të zhurmshme pasi gjatë gërhitjes ai i jep një shtytje personit për të marrë një pozicion tjetër duke ndërprerë gërhitjen.


Gërhitja aktivizon mekanizmat brenda jastëkut përmes një mikrofoni që i mbledh dridhjet gjatë gërhitjes.

Fjetja në anë zvogëlon gërhitjen sepse baza e gjuhës nuk do të shembet në pjesën e prapme të fytit për të penguar frymëmarrjen .
Këndi i ngritur i jastëkut në mënyrë të ngjashme hap rrugët e frymëmarrjes të një personi apo bën që ata të lëvizin në një pozitë më të mirë gjumi.

Pajisja fillon pasi përdoruesi bie në gjumë dhe ai i jep shtytje personit në varësi të gërhitjes.

Ndjeshmëri e lartë është e rekomanduar për gërhitje të lehta , ndërsa ndjeshmëria e ulët është e rekomanduar për gërhitje të rëndë .

Jastëk i zgjuar është e mbushur me poliuretan dhe forma e tij është projektuar posaçërisht për kokën , duke mbuluar me një shtresë poliestër që iqet dhe lahet.
Jastëk mund të blihet nga New York me pakicë në internet për 149 dollarë.

KOMENTE