Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gjendet e vdekur prezantuesja televizive australiane
English

Gjendet e vdekur prezantuesja televizive australiane

Prezantuesja televizive australiane Charlotte Dawson është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Sydney.

Policia thotë se nuk ka rrethana të dyshimta që rrethojnë vdekjen e 47-vjeçares, e cila kishte një histori të gjatë të depresionit.

Zonja Dawson, një ish-modele nga Zelanda e Re, me vdkejen e saj ka tronditur dhe Kryeministri John Key të Zelandës.

Dawson ishte e njohur mjaft në publik si prezantuese në programe të ndryshme dhe mjaft të ndjekur.

Në vitin 2012, Dawson u shtrua në spital pasi u diagnostikua me bullies kibernetike.

Ajo vazhdoi të bëhet një luftëtare e sinqertë kundër trolls e internetit.

Dawson, e cila u largua Zelanda e Re në moshën 16 vjeç për të ndjekur një karrierë të modelimit, është përshkruar nga miqtë e saj të egër, me zemër të hapur dhe të brishtë.

KOMENTE