English

Gramoz Fusha qëllohet 3 herë me thikë te ish-parku i autobusëve Tiranë

Rreth orës 20:30 pranë Ish-parkut të Autobusëve ne Tiranë është goditur tre herë me thikë shtetasi Gramoz Fusha.

Ai është qëlluar nga persona të panjohur që janë larguar menjëherë pas veprimit që kryen.

Polica ka mbërritur menjëherë dhe po kërkon kapjen e autorëve pas identifikimit të tyre, ndërsa i plagosuri është transportuar me urgjencë në spitalin ushtarak.

KOMENTE