Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Shqiptari i shumëkërkuar nga drejtësia italiane kapet në Kakavijë
English

Shqiptari i shumëkërkuar nga drejtësia italiane kapet në Kakavijë

Pas 10 vjetësh në arrati i shumëkërkuari nga drejtësia italiane për trafik droge kapet nga policia kufitare në Kakavijë.

Shqiptari 33-vjeçar ka tentuar të futet nga Greqia për në Shqipëri. 33-vjeçari shqiptar ishte në kërkim nga autoritetet italiane për trafik kokaine në sasi të mëdha.
Ai ishte arratisur nga burgu i Pizas në Itali në vitin 2004 dhe prej 10 vitesh kërkohej nga policia italiane dhe ajo shqiptare.

KOMENTE