Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Aksident ne autostraden e Kosoves (VİDEO drejtpersedrejti)
English

Aksident ne autostraden e Kosoves (VİDEO drejtpersedrejti)

Pamjet e videos se meposhtme sjellin drejtpersedrejti aksidentin e ndodhur ne autostraden e Kosoves.

Videoja eshte realizuar me telefon nga vete i aksidentuari qe mendohet se mund te keqte qene shkaku i aksidentit.

Ndaj kujdes kur jeni ne timon kurrsesi nuk duhet te perdorni telefonin dhe sidomos ne autostrade...


2111

KOMENTE