Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Hollandë-Spanjë, luhet sot në orën 21:00
English

Hollandë-Spanjë, luhet sot në orën 21:00

Sot në orën 21:00 do të luhet ndeshja e rradhës e Kampionatit Botëror Brazil 2014.

HOLLANDE-SPANJE, dy skuadrat finaliste të kampionatit botëror të kaluar. Falë gabimeve të Robenit(janë shprehur sportdashësit) Spanja morri kupën e botës, ndërsa sot është detyrë e hollandezëve të "hakmerren", ndaj spanjollëve dhe veçanërisht e Roben duke e mundur me rezultatin 2-1 në favor të hollandezëve.

Me pak tifozllëk por ky është një parashikim që si duket mbështetësit e Hollandës kanë bërë për ndeshjen e sotme...

shikim të këndshëm...

KOMENTE