Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gjarpi kafshon balerinën e Nicki Minaj në skenë
English

Gjarpi kafshon balerinën e Nicki Minaj në skenë

MTV Video Music Awards do të zhvillohet të dielën në mbrëmje dhe si zakonisht, bëhet dhe një provë e fundit para shfaqjes përfundimtare.

Por gjërat morën një kthesë të paparashikuar për Nicki Minaj të premten, pasi një gjarpër 6 ft i gjatë , si duket i paftuar ka arritur të kafshojë një prej kërcimtareve të saj.


TMZ raporton se këngëtarja ishte në provën e saj këngë të fundit kur Anaconda ishte pjesë e performancës së planifikuar në ceremoninë e ardhshme.

Faqja e internetit raporton se balerina u transportua në spital pas pickimit dhe aktualisht është duke marrë trajtim mjekësor.
Edhe nëse mund të ishte jo helmues përsëri qëndron mundësia për të shkaktuar infeksione të rrezikshme duke përhapur bakteret.

Nuk dihet nëse gjarpër ende do të përdoret performacë si pjesë e koncertit të Nicki Minaj.

KOMENTE