Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Njësitë elitë të Kim Jong Un-it. Stërvitje e paimagjinueshme e Koresë së Veriut(VIDEO)
English

Njësitë elitë të Kim Jong Un-it. Stërvitje e paimagjinueshme e Koresë së Veriut(VIDEO)

Sekuenca nga stërvitja e njësive elitë të Koresë së Veriut. Stërvitje që duhet të kesh një durim dhe këmbëngulje të paimagjinueshme. Dhimbje por dhe kënaqësi për rezultatet e arritura, shprehen ushtarët e Kim Jong Un.

2144

KOMENTE