Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Porto Romano. Përmbyset autoboti me gaz
English

Porto Romano. Përmbyset autoboti me gaz

Mbrëmjen e djeshme në Porto Romano në Durrës është përmbysur një autobot me gaz.

Nuk ka dëme në njerëz dhe policia e mbërritur në vendngjarje shprehet se nuk ka rrezik për rrjedhje gazi nga e cila do të krijonte një problem jo të vogël.

Forcat e policisë kanë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

KOMENTE