English

Gjirokastër-Sarandë. Kamioni del nga rruga

Mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Gjirokastër-Sarandë një kamion ka dalë nga rruga.

Kamioni është rrëzuar poshtë Qafës së Muzinës, duke shkaktuar bllokim të trafikut.

Fatmirësisht, nuk raportohen të lënduar nga aksidenti.

Forcat e policisë mbërritën menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zhbllokimin e trafikut, si dhe për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

KOMENTE