English

Nora Istrefi i jep fund beqarisë (FOTO)

Një ndër këngëtaret më seksi, i ka dhënë fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me djaloshin simpatik Roberton.

Nora Istrefi, këngëtarja nga kosova për më shumë se pesë vite ka patur një marrëdhënie, por shpesh herë mediat kanë aluduar për një ndarje mes të dyve, megjithatë lidhja për ta vazhdonte.

"Express" sjell foto ekskluzive të dasmës së tyre. Detajet e tjera nuk bëhen të ditura, por nga fotot duket se bëhet fjalë për një dasmë madhështore dhe ekstravagante.

KOMENTE