Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ndoka dhe Ndreu godasin Strazimirin (VIDEO)
English

Ndoka dhe Ndreu godasin Strazimirin (VIDEO)

Videoja e mëposhtme është regjistruar nga një prej kamerave të sigurisë të Kuvendit të Shqipërisë.

Kjo video ka qenë baza prej të cilës Prokuroria e Përgjithshme ka ngritur akuzat ndaj deputetëve Arben Ndoka dhe Pjerin Ndreu, për goditjen e deputetit të Partisë Demokratike, Gent Strazimiri.
2154

KOMENTE