Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rruga më e rrezikshme në Oqeanin Atlantik (VIDEO)
English

Rruga më e rrezikshme në Oqeanin Atlantik (VIDEO)

Rruga "Oqeani Atlantik" është e gjatë 8.3 km dhe i lidh qytetet Monde dhe Krisijansund në Norvegji.Kjo rrugë kalon nëpër bregun e rrezikshëm perëndimor të Norvegjisë, të quajtur edhe Hustadvik.

Ndiqni videon spektakolare dhe nëse keni mundësi në jetën tuaj mos e humbisni për të shkuar...

2164

KOMENTE