Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Fier. Policia arreston Kelmend Goxhaj
English

Fier. Policia arreston Kelmend Goxhaj

Ditën e djeshme, datë 12.10.2014, forcat e policisë së Qarkut të Fierit, kryen arrestimin e shtetasit Kelmend Goxhaj, 23 vjec, banues në lagjen “29 Marsi”, në Patos të Fierit.

Ndalimi i këtij personi u krye pasi gjykata e rrethit gjyqësor të Fierit, më datë 07.07.2014 ka vendosur masën e sigurisë "Arrest me burg" për veprën penale “Prodhim dhe shitje e narkotikëve e kryer në bashkëpunim” si dhe për "Prodhim dhe mbajtja pa leje të armëve luftarake dhe municionit".

KOMENTE