Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Çdo femër ruse do të lindë me spermën e Putin
English

Çdo femër ruse do të lindë me spermën e Putin

Gazeta ruse, Trust, raporton se një ligjvënëse, megjithëse aktuale me një histori të çuditshme idesh, ka futur në Dumën e Shtetit një projekt-ligj që propozon zgjatjen e madhështinë e Rusisë ku çdo grua ruse duhet të lindë fëmijë me materialin e Putin.

"Thelbi i propozimit tim është i thjeshtë", thotë kryetarja e Komisionit Parlamentar për Çështjet e Grave, Fëmijëve dhe të Familjes, Yelena Borisovna Mizoulina. "Çdo qytetare femër e Rusisë do të jetë në gjendje të marrë me postë materialin gjenetik të Presidentit. Këto nëna do të marrin ndihma të veçanta nga qeveria. "

Znj Mizoulina, e bëri këtë propozim në një tryezë të rrumbullakët në lidhje me çështjen e pjellorisë dhe Rusisë. Ajo vazhdoi të përshkruajë se çfarë do të ndodhë me foshnjat e presidentit Putin, duke supozuar se ata do të jenë meshkuj, të paktën në përkthimin autorizuar nga Observer.

Ajo shpjegoi se pasi pasardhësit e Putinit të lindin, ata duhet të vijojnë mësimet në shkolla të posaçme për të siguruar që ata të zhvillojnë në mënyrë sa më të denjë gjenet e tyre.

“Pasardhësit presidenciale duhet të ndjekin shkollat Suvorov, shkolla që përqendrohen në trajnimin ushtarak, ku këta fëmijë do të mësojnë si të jenë të përkushtuar ndaj atdheut dhe presidentit të Federatës Ruse”, tha Mizoulina.

Sipas saj nënat që do të rritin fëmijët e Putin do të marrin një kompensim të veçantë nga shteti.
Mizoulina është e njohur për nismat e saj ligjore që kanë shkaktuar debate të ashpra në Rusi. Ajo është autore e ligjit të miratuar në vitin 2013, që ndalon propagandën homoseksuale.

KOMENTE