Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Obama nr 2. Fitimet e tij janë kolosale (VIDEO)
English

Obama nr 2. Fitimet e tij janë kolosale (VIDEO)

Të gjithë në pamjen e parë do të mendojnë se është nr 1 i botës , Presidenti i SHBA-ve Barak Obama.

Por në të vërtetë është sozia e tij i cili përpiqet të imitojë presidentin Obama në të gjitha situatat politike, familjare apo dhe sociale.

Louis Ortiz dikur ëndërronte për të kryer kirurgji plastike për të rregulluar pamjen e tij fizike, por tani ai është i kënaqur që nuk e bëri.

Një ish-punëtor Verizon nga Bronx, Ortiz ka një ngjashmëri me Barack Obama, me një karrierë fitimprurëse që udhëton nëpër botë si një imitues presidencial.

Ortiz, 43, numëron bekimet e tij - edhe pse edhe ai e pranon se kjo është nganjëherë vetëm pak a shumë të çuditshme...
2182

KOMENTE