Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Karlheinz Kopf, viziton Tiranën me ftesë të kryetarit të parlamentit shqiptar
English

Karlheinz Kopf, viziton Tiranën me ftesë të kryetarit të parlamentit shqiptar

Me ftesë të Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta vjen për një vizitë në Tiranë, Kryetari i Dytë i Këshillit Kombëtar të Austrisë, Karlheinz Kopf

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta do të presë më datë 26 nëntor 2014, në orën 10:00 në një takim në Kryesinë e Kuvendit, Kryetarin e Dytë të Këshillit Kombëtar të Austrisë, Karlheinz Kopf dhe delegacionin që e shoqëron.

Gjatë vizitës së tij në Tiranë, Kryetari i Dytë i Këshillit Kombëtar të Austrisë, Karlheinz Kopf do të takohet me krerët më të lartë të vendit, Presidentin e Republikës së Shqipërisë, z. Bujar Nishani dhe Kryeministrin e Shqipërisë z. Edi Rama.

KOMENTE