Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vajzat e Obamës akuzohen se nuk tregojnë respekt për Ditën e Falënderimeve
English

Vajzat e Obamës akuzohen se nuk tregojnë respekt për Ditën e Falënderimeve

Presidentit amerikan Barak Obama dhe bijat e tij Sasha dhe Malia kanë qenë të akuzuara pasi kanë treguar mungesë respekti dhe mungesë "klasi" nga një zyrtar republikan pas paraqitjes së tyre në ceremoninë e Falenderimeve.

Elizabeth Lauten, drejtore e komunikimit e kongresmenit Stephen Fincher, i bërë komentet e saj në një postim në Facebook, por më pas ato janë fshirë.

Pas kritikave të ashpra, zonja Lauten kërkoi falje për "fjalët saj të dëmshme".

Ajo kishte tërhequr vëmendjen për fundet e shkurtra që vajzat kishin veshur dhe se si ato qëndronin të mërzitura gjatë ceremonisë pas babait të tij.
Gjithashtu ajo kishte shkruar se veshjet tuaja nuk tregojnë respekt për ceremoninë e Falënderimeve.

KOMENTE