Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Aksidentohet shtetasi turk Hysein Demiral
English

Aksidentohet shtetasi turk Hysein Demiral

Në qytetin e Lezhës, bie nga skela ku po punonte, aktualisht për vendosjen e një reklame 41 vjeçari dhe shtetasi turk Hysein Demiral nga Stambolli.

I plagosuri është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës në kryeqytet për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ndërkaq, uniformat blu të mbërritura menjëherë në vendin e ngjarjespo punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

KOMENTE