Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Peshkaqeni konkurronte me serfistët
English

Peshkaqeni "konkurronte" me serfistët

Serfistët të cilët sapo filluan garën në një konkurs në New South Wales u gjendën në mesin e një surprize pasi gjetën veten në shoqërinë e një peshkaqeni të madh i cili po kërcente në ujë pothuajse ngjitur me një nga serfistët.flutur.

Shikuesit panë peshkaqenin që kërcente madje e filmuan dhe në kamerat e tyre.

Në këtë situatë serfistët u evakuuan nga deti për 10 minuta para se të rinisnin garën. Asnjë nuk u lëndua.

KOMENTE