Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Putin i lëshon qenin kancelares Merkel
English

Putin "i lëshon"qenin kancelares Merkel

“E kuptoj përse e bëri; për të provuar që është mashkull”, tha kancelaria gjermane. “Ai ka frikë nga dobësitë e tij. Rusia nuk ka asgjë, as sukses në politikë as në ekonomi. E gjitha që kanë është kjo.”


Kështu e ka përcaktuar, me këto fjalë sjelljen e Putin kancelarja Merkel, në bashkëbisedim me gazetarët.

Putin, duke e ditur që Merkel ka frikë nga qentë, priti deri sa media u mblodh në dhomë dhe më pas thirri qenin e tij të zi labrador.

Siç shihet edhe në foto, Putin e ka shijuar mjaft këtë moment ndërsa Merkel ishte në ankth.

KOMENTE