English

Përgjaket sërish Rruga e Kombit

Përgjaket sërish Rruga e Kombit. Në afërsi të fshatit Rreps të Mirditës një makinë e tipit "Fiat" ka përplasur tre persona dhe është larguar menjëhere.

Viktima dyshohet të jetë një vajzë rreth moshës 15 vjeç, ndërkohë që ende nuk është konfirmuar, ndërsa ka qenë një burrë dhe një grua të cilët janë nisur me urgjencë drejt spitalit të Tiranës dhe Lezhës.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur operacionin për kapjen e autorit të këtij aksidenti.

vijon...

KOMENTE