Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tiranë. Sherr në një lokal te rrugs “Hoxha Tahsim”
English

Tiranë. Sherr në një lokal te rrugs “Hoxha Tahsim”

Në rrugën “Hoxha Tahsim”, në Tiranë pasditen e sotme në një lokal, kazino dy persona kanë qëlluar njëri-tjetrin me mjete të forta sa njëri mbeti pa ndjenja derisa sa policia ka mbërritur dhe dërguar në spital.

Sipas policisë sherri ka ndodhur në një kazino ku truproja ka lënë pa ndjenja klientin.

Truproja dhe pesë persona të tjerë janë shoqëruar nga forcat e policisë për të dhënë sqarime mbi ngjarjen. Ndërkohë efektivët blu bëjnë të ditur se policia rrugore do të patrullojë gjatë natës në këtë aks për të shmangur incidentet.

KOMENTE