Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bie pema nga stuhia e fortë te Zogu i Zi Tiranë (VIDEO)
English

Bie pema nga stuhia e fortë te "Zogu i Zi" Tiranë (VIDEO)

Stuhia me erë dhe shi që përfshiu mbrëmë gjithë vendin por edhe në Tiranë nuk ka kaluar pa shkaktuar edhe disa dëme. Ndiqni videon...
2200

KOMENTE