Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pediatri Edi Tushe këshillon si ti mbrojmë fëmijët nga virozat (VIDEO)
English

Pediatri Edi Tushe këshillon si ti mbrojmë fëmijët nga virozat (VIDEO)

Mjeku pediatër, Edi Tushe jep disa këshilla praktike për prindërit se si duhet t’i mbrojnë fëmijët nga virozat dhe në rastet kur ata kanë temperaturë të lartë.

2201

KOMENTE