Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Probleme me kockat tuaja? Ndiqni recetën japoneze
English

Probleme me kockat tuaja? Ndiqni recetën japoneze

A keni shpesh probleme me kockat tuaja? A jeni të lodhur?
Besoni në traditën e vjetër japoneze dhe provoni këtë ilaç në shtëpi që ka ndihmuar shumë Japoneze për të përmirësuar shëndetin e tyre dhe për të rritur fuqinë e tyre.

Bëjini vetes një tonik të mirë dhe shërim për të marrë energjinë që ju duhet, dhe ajo gjithashtu do të bëjë një vepër të fuqishme për kockat e tua.

Gjëja më e mirë në lidhje me këtë pije është se ajo i siguron trupit të gjithë ushqyesit që ai ka nevojë, duke përfshirë vitamina, proteina, kalcium dhe, në mënyrën më të mirë të mundshme.

Të gjitha që ju duhen është një vezë e mesme dhe 150 ml uthull. Lajeni mirë vezën dhe vendoseni atë në një gotë me uthull. Lëreni atë për 7 ditë. Do të shihni se ka ndodhur një mrekulli.

Guacka e vezës do të jetë shkrirë në uthhull dhe ajo do të mbajë vetëm membranën e hollë që mbron të verdhën dhe të bardhën. Çajeni membranën e hollë dhe vendoseni vezën duke e përzier mirë përsëri në uthull.

Për rezultate optimale merrni 10 ml të kësaj përzierje tre herë në ditë. Gjithmonë hollojeni pijen tuaj në një gotë me ujë të vakët.

KOMENTE