Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Njoftim nga Ambasada e Zvicrës
English

Njoftim nga Ambasada e Zvicrës

Të Hënën në 30 mars midis orës 17:00 dhe 18:00 në Hotel Rogner (Europark) një takim i nivelit të lartë do të mbahet në prezencën e Zëvendës Kryeministrit Genc Pollo.

Mediat janë të ftuara që të marrin pjesë (kjo do të shoqërohet me një koktej pritje për të gjithë të ftuarit e pranishëm.

KOMENTE