English
Drejtori i Policisë së Shtetit Z.ÇAKO takim me Ambasadorin e Greqisë Rokanas Gjatë takimit Drejtori i Policisë së Shtetit Z.ÇAKO dhe Ambasadori i Greqisë Rokanas...
Bulqiza në drejtimin e duhur Bulqiza, jo shumë larg në kohë konsiderohej një qytet minatorësh dëshpërues, prej...
Tiranë-Durrës tashmë me linjë të re hekurudhore Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta mori pjesë në ceremoninë e inaugurimit të Stacionit...
Recetë 6000 vjeçare për uljen e triglicerideve dhe shërimin e shumë sëmundjeve të tjera A keni dëgjuar ndonjëherë për Pasteli? Kombinimi i një shije të ëmbël dhe fuqia shëruese...
Flokët që bien. Maska perfekte me banane A e dini se banania përveçse është e shëndetshme kur e hamë ajo është një maskë shumë...
Shëndetësi, kthesa e mundimshme në drejtimin e duhur Fjala e Kryeministrit Edi Rama: Komplimente për këtë organizim. Kur më thanë se...
Kantieri i stadiumit të Shkodrës Fjala e Kryeministrit Edi Rama në ceremoninë e fillimit të punimeve të stadiumit...
Merr frymë plotësisht pas 40 vitesh rezervuari i Gruemirës Mijra banorë nga Malësia e Madhe deri në Komunën Rrethina arrijnë të furnizohen me...
Seminar kundër terrorizmit të organizuar në Kosovë Në qytetin e Prishtinës në Kosovë, në datat 22 dhe 23 prill 2015, është duke u zhvilluar...
“Europa, qëllimi është rruga” Universiteti “Ismail Qemali” në Vlorë organizoi për të dytin vit, forumin akademik...
Hudhrat e mbira përmbajnë akoma më shumë antioksidantë. Mos i hidhni Nëse hudhrat tuaja në shtëpi kanë filluar (të mbijnë siç i themi ne)shumë njerëz...
Ulqini i jep Kryeministrit Edi Rama titullin “Qytetar Nderi” Një ceremoni e veçantë në kuadër të Ditës së Ulqinit është zhvilluar sot në qytetin...
KOMENTE
 • Abdullah
  Prsh.doja Tu pyesja kam disa kokrra Te Volga ne formen veze te Vogel me ngjyre Te bardhe dhe Jan Te forta keto kokrra I...
 • Jam e shendosh
  Po kaq shum gjera qekan SHUM vakte per te ngrene te rrike gjith diten ty henger...
 • kobra
  Leshi hiqet se kur zgjatet shume e ben koshter....
 • Beni
  Pershendetje. jam 25 vjec dhe kam ver re disa lytha te vogla ne penis. mund te me rekolmandoni ndonje krem per trajtimin...
Eccobet