English
(VIDEO) Vrasja gjakftohtë e nigerianëve Numri i të vdekurve nga një seri sulmesh terroriste në Nigeri të premten është rritur...
Shqiptari nga Struga që dogji flamurin maqedonas lirohet nga gjykata Minir Ismaili, personi nga fshati Shum i Strugës i cili dje rreth orës 15 para komunës...
Aksident, plagosen 2 persona Aksident me pasojë plagosjen e dy personave është shënuar minuta më parë në Fier...
Virimë në gojë e shkaktuar nga kokaina Mjekët thonë se kokaina shkakton nosebleeds, vret indet e frymëmarrjes të hundës...
Republika e Ganës e ka njohur shtetin e Kosovës Behgjet Pacolli zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë konfirmoi se Republika e Ganës...
Imuniteti i 3 deputetëve shqyrtohet të premten Pas debateve të shumta mes kryeparlamentares Jozefina Topalli dhe kreut të grupit...
Sistemi imun mund të luajë një rol në ndalimin e orës biologjike të një gruaje Sistemi imun mund të luajë një rol në ndalimin e orës biologjike të një gruaje. John...
Egjiptianët i japin zogjve Ibis një drekë të paketuar për jetën pas vdekjes Egjiptianët e lashtë i kanë kushtuar vëmendje të veçantë organeve të të vdekurve...
Përgjegjësit e mëdhenj të hapjes së zjarrit nuk janë ekzekutorët por urdhëruesit shprehet Edi Rama Kryetari i selisë rozë sapo ka folur në mbledhjen e grupit të Partisë Socialiste...
Turshi me vezë të ziera. Provojeni Përbërësit: vezë të freskëta, vaj ulliri, lloje të ndryshme piperi kokërr, erëza:...
Deklarimi individual i të ardhurave Sipas gazetës "Shqip", projekti është dorëzuar këto ditë në Kuvend ku pritet...
Mbledhja e këshillit të mandateve. Pritet heqja e imunitetit të 3 deputetëve socialistë Jozefina Topalli kryetarja e kuvendit, pritet të thërrasë sot mbledhjen e këshillit...
KOMENTE
 • Negjat Osmanaj
  ishalla asht me ymer dhe behet nje katund prej tina-jam gezuar shum per ket qee lexova...
 • EL DR
  hallall momes...
 • Brian albania
  Jennifer is a special woman.It's the dream of every man.has a very sexy body.....In short it is wonderful.:) ...
 • Shum IMerzitur
  mir ja kan ber i kan qir miun se ka leke sala plot...