English

Nuk i kthente borxhin prej 5 milionë lekësh, e godet rëndë me levë në kokë

Korçë, 23 prill, NOA - I kishte marrë prej kohësh 5 milionë lekë borxh, por nuk ia kthente. Dëshira dhe ankthi për t'i patur me çdo kusht ato, e ka detyruar 45-vjeçarin Vasfi Mançellari që ta godasë me levë në kokë 68-vjeçarin Dervish Kapri.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen 5 të Pogradecit dhe sipas të dhënave për agjencinë e Lajmeve NOA, për fat të mirë i dëmtuari nga goditja e levës, rezulton jashtë rrezikut për jetën.

Forcat policore nga ana e tyre kanë kryer veprimet proceduriale dhe autori do të ndiqet në gjendje të lirë.

n.e/NOA

Â

KOMENTE