Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tifozët, kundër Juves: Nuk kemi kohë për të humbur me ju
English

Tifozët, kundër Juves: Nuk kemi kohë për të humbur me ju

Reagimi vjen pas eliminimit nga kupa, Ranieri mbetet

Tiranë, 23 prill NOA - Tifozët e Juves kundër ekipit të tyre dhe vendimit për rikthimin e Kanavaros.

"Për ju nuk kemi më kohë që të humbim". Kontestimi vjen  pas eliminimit nga Kupa e Italisë, me racion.

Një parullë është shkruar në rrugët e qytetit të Torinos, nga një grup ultrasish, që nuk janë pajtuar me dështimin e fundit.

 Gjatë mbrëmjes, në ndeshjen me Lacion, tifozët nuk kanë dashur që të rikthehet Fabio Kanavaro, sërish në klubin e Juves.

Një numër jo i madh tifozësh kanë shkruar edhe disa parulla kundër ekipi, ndërkohë një nga aksionerët e klubit, Blank ka takuar skuadrën dhe i ka dhënë sërish mbështetje trajnerit Klaudio Ranieri.

Sipas Blank, Ranieri mbetet pjesë e ekipit dhe vazhdon të ketë besimin e klubit.

Klaudio Ranieri drejton Juven, që nga fillimi i sezonit dhe pas eliminimit nga Kupa e Italisë ekipi i tij nuk do të ketë më asnjë shans për të fituar ndonjë trofe.

I vetmi objektiv për bardhezinjtë është pozicionimi në vend të tretë.

e.l/NOA

KOMENTE