English

Nevded: Lacios, nuk i them dot jo

Tiranë, 4 qershor NOA - Pavel Nedved, pas lamtumirës me Juventusit, nuk është larguar zyrtarisht nga futbolli.

Ai deklaroi se në Itali mund të luajë vetëm me një skuadër dhe ajo do të jetë Lacio, me të cilën ka fituar dikur edhe titullin kampion.

"Nuk i them jo një oferte të mundshme të Lacios, përkundrazi, dua ta mbyll karrierën tek klubi aktual", - përfundoi më tej një prej lojtarëve më të spikatur të Seria A, çeku Nedved.

a.k/NOA

KOMENTE