Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pavel Nedved, pas lamtumirës me Juventusit, nuk është larguar zyrtarisht nga futbolli.
English

Pavel Nedved, pas lamtumirës me Juventusit, nuk është larguar zyrtarisht nga futbolli.

Tiranë, 4 qershor NOA - Sulmuesi i Interit është futur në bisedime me klubin katalanas, për të arritur një marrëveshje konkrete.

Ibrahimoviç mund t'iu bashkohet Kampionëve të Evropës dhe madje bastexhinjtë kanë kuotuar, se suedezi nuk do të jetë më tej pjesë e Interit.

Janë të shumtë ata që kanë vënë bast për Ibrahimoviç, që gjatë merkatos së verës do të zgjedhë Barcelonën, për të nënshkruar një kontratë të re me katalanasit.

a.k/NOA

KOMENTE