Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vdes prej dhunës fizike që ushtroi bashkëshorti, nëna e tre fëmijëve në Vlorë
English

Vdes prej dhunës fizike që ushtroi bashkëshorti, nëna e tre fëmijëve në Vlorë

Vlorë, 4 qershor, NOA - Një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin publik të qytetit të Vlorës mëngjesin e sotëm, ku një grua është gjendur e vdekur si pasojë e ushtrimit të dhunës fizike ndaj saj prej bashkëshortit.

Sipas të dhënave paraprake për agjencinë e Lajmeve NOA, viktima është identifikuar dhe quhet Irma Hodaj, 36-vjeçare, nënë e tre fëmijëve.

Policia raporton se shkaku i ndërrimit të jetës së saj është ushtrimi i dhunës prej bashkëshortit, Maksim Hodaj, për të cilin është ngritur dyshimi se ka qenë në gjendje të dehur në momentet e ushtrimit të dhunës fizike ndaj gruas.

Bëhet e ditur se 36-vjeçarja ka ndërruar jetë si pasojë e goditjeve të forta në kokë.

Policia ka shkuar në vendngjarje për të hetuar rrethanat e krimit, ndërkohë që është vënë në ndjekje të autorit të vrasjes.

n.e/NOA

KOMENTE