Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tentuan të vidhnin një makinë, kapet 31-vjeçari, në kërkim bashkëpunëtorët
English

Tentuan të vidhnin një makinë, kapet 31-vjeçari, në kërkim bashkëpunëtorët

Kavajë, 4 gusht, NOA - Forcat e policisë kanë arrestuar në flagrancë 31-vjeçarin Albert Bajrami, 31 vjeç, lindur në Durrës dhe banues në Tiranë, pasi dyshohet se ka tentuar që në plazhin e Durrësit të vjedhë automjetin e një personi tjetër.

Sipas të dhënave për agjencinë e Lajmeve NOA, Bajrami, i dënuar edhe më parë për veprën e vjedhjes, dyshohet se në bashkëpunim me 27-vjeçarin Dorian Qafa dhe 30-vjeçarin Erald Qafa, është kapur në flagrancë në ambjentet e parkingut të disko "Rio" në plazhin e Golemit, duke tentuar të vjedhin automjetin tip "Benz", me targë V 942 MGY, në pronësi të një personi.

Bëhet e ditur se këta dy persona janë shpallur në kërkim nga policia pas identifikimit të tyre.

U kryen veprimet procedurale dhe materialet do t'i kalojnë prokurorisë së Kavajës, për veprën penale të "vjedhjes së mbetur në tentativë" në bashkëpunim, parashikuar nga nenet 134/2 dhe 22 të Kodit Penal.

n.e/NOA

KOMENTE
  • Berti Sudes20:47 - 04 Nëntor 2011
    aman cfar bejn kta medjat ate qe nuk eke ta vejn sidomos nji ndjal si puna ime qe nuk mer vesh nga lidhet gomari
  • Berti Sudes09:49 - 20 Tetor 2011
    lale kam qrn ipafajshem hahaha