Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Binjakët e Ricki Martin bëjnë xhiron e botës, këngëtari shuan zërat se është homoseksual
English

Binjakët e Ricki Martin bëjnë xhiron e botës, këngëtari shuan zërat se është homoseksual

Miami Beach-20 gusht NOA-Në përvjetorin e tyre të parë, dy fotot e djemve binjakë të këngëtarit latin me famë botërore, Ricky Martin, tashmë Â po qarkullojnë në të gjitha faqet e agjencive të lajmeve.

Këto foto të Valentinos dhe Mateos, dy fëmijët e Ricki Martin, u bënë në plazhin e Miami Beach, ku dhe u festua ditëlindja e tyre. Â

Dy binjakët lindën verën e kaluar me ndihmën e nënës surrogate, e babai krenar paralajmëroi se do të bëjë një pauzë të përkohshme në karrierë për t'iu përkushtuar djemve.

Por tabloidët akuzuan këngëtarin se  zgjodhi nënën surrogate në vend të partneres së tij, pasi fakti që ai deri tani nuk lidhej me asnjë grua e ka një bazë gjigante të adhuruesve në bashkësinë homoseksuale.

Megjithatë, Ricky (37) disa herë deklaroi se thjeshtë nuk dëshiron që ‘gjysmën e tij të bukur' ta ekspozojë nën mikroskopin e shtypit të verdhë.

"Unë jam njeri i ri, jetoj me plot lumturi dhe jam i suksesshëm. Po të isha homoseksual, do ta pranoja. I dua gratë", tha Ricky.

m.i/NOA

KOMENTE