Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ndiqet një i mitur, kreu marrdhënie seksuale dhe vodhi një të mitur tjetër
English

Ndiqet një i mitur, kreu marrdhënie seksuale dhe vodhi një të mitur tjetër

Korçë, 13 tetor, NOA - Forcat e policisë së Korçës kanë nisur veprimet proceduriale për veprën penale të "Veprave të turpshme" dhe "Vjedhjes së pasurisë" të parashikuara nga neni 108 dhe 134/1 i Kodit Penal në ngarkim të një të mituri.

Burimet policore bëjnë me dijeni për agjencinë e Lajmeve NOA se i akuzuari është 14-vjeçari me inicialet A.P, lindur dhe banues në Korçë, për të cilin thuhet se ka kryer vepra të turpshme dhe i ka vjedhur një byrzylyk floriri një tjetër të mituri.

Autori për shkak të moshës së vogël është lënë në gjendje të lirë, ndërsa materialet iu kaluan prokurorisë së Korçës.

KOMENTE