Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gramsh, plagoset me automatik nga shoku i ngushtë teksa luanin
English

Gramsh, plagoset me automatik nga shoku i ngushtë teksa luanin

Gramsh, 15 tetor NOA - Një 16-vjeçar është plagosur me automatik nga shoku i tij teksa po luanin bashkë.

Ngjarja ndodhi mesditën e sotme në lagjen "Agjencia" në Gramsh kur 16-vjeçari me iniciale T.Rr, është plagosur me një plumb në gjoks.

Ai u transportua menjëherë në spitalin e Gramshit dhe pas mjekimit të parë u nis drejt Spitalit Ushtarak për një mjekim më të specializuar.

Ndërkohë në vendngjarja mbërritën oficerët e policisë për të zbardhur rrethanat.

Burime nga policia thanë se nga hetimet e para rezulton se adoleshenti është plagosur nga shoku i tij me iniciale E.A, 15-vjeç.

Sipas policisë ngjarja dyshohet të ketë ndodhur aksidentalisht.

Dy shokët po luanin me armë kur ajo u shkreh nga pakujdesia dhe plumbi preku në gjoks 16-vjeçarin.

Policia sekuestroi në cilësinë e provës materiale armën e zjarrit tip-automatik.

k.k/NOA

KOMENTE