Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Lirohet nga burgu Gëzim Gjoni, kreu ditët e mbetua të dënimit
English

Lirohet nga burgu Gëzim Gjoni, kreu ditët e mbetua të dënimit

Tiranë, 15 Tetor NOA - Është liruar para pak orësh nga ambientet e vuajtjes së dënimit Gëzim Gjoni, pasi kreu ditët e mbetura të dënimit të dhënë kohë më parë.

Lajmin e konfirmoi për agjencinë e Lajmeve NOA, Gëzim Gjoni i cili i tha gazetarit tonë se "kreva ditët e mbetura të dënimit dhe tani dua t'i rikthehem punëve të përditshme që kam".

Në edicionin e orës 18.00 do të ndiqni një intervistë të plotë me Gëzim Gjonin, dhënë për Agjencinë Kombëtare të Lajmeve NOA.

e.r/NOA

KOMENTE