English

E dhunon ish-gruaja dhe djali, 60-vjeçari kërkon ndihmën e policisë

Tiranë, 30 tetor NOA - Një 60-vjeçar ka kërkuar ndihmën e policisë pasi dhunohej fizikisht dhe psikologjikisht nga ish-bashkëshortja dhe djali i tij.

Ngjarja ka ndodhur dje kur Vladimir H. 60-vjeç lindur në Gjirokastër e banues në Tiranë ka deklaruar në polici se ish-bashkëshortja H.H dhe djali i saj F.M, kanë ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj tij.

Burime nga policia thanë për agjencinë e lajmeve NOA se të moshuarit ju plotësua kërkesë padia për lëshimin e menjëhershëm të urdhrit të mbrojtjes

k.k/NOA

KOMENTE