Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Njoftim nga Ministria e Punëve të Jashtme
English

Njoftim nga Ministria e Punëve të Jashtme

Ju bëjmë të ditur se nesër, në datë 1 nëntor 2009, në orën 10.30, Zëdhënësi i Ministrisë së Punëve të Jashtme, z. Ralf Gjoni do të japë ne MPJ një konferencë për shtyp në lidhje me hyrjen në fuqi të marrëveshjes për heqjen së vizave mes Shqipërisë dhe Bosnje-Hercegovinës.

Jeni të ftuar të merrni pjesë dhe ta pasqyroni këtë konferencë shtypi.

Drejtoria e Shtypit dhe Informacionit

E Shtune, 31 Tetor 2009
KOMENTE