Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vdes vajza 4-vjeçaree, plagoset rëndë e ëma në rrugën Gjakovë-Skivjan
English

Vdes vajza 4-vjeçaree, plagoset rëndë e ëma në rrugën Gjakovë-Skivjan

Gjakovë, 9 Nëntor NOA - Në rrugën Gjakovë-Skivjan, në një aksident trafiku ka vdekur një vajzë 4 vjeçe, ndërsa është lënduar rëndë e ëma e saj, 36- vjeçare, informon Bota Sot.

Sipas policisë që ka dalë në vendin e ngjarjes, një veturë që po qarkullonte në këtë rrugë, ka goditur këmbësoret, të cilët ishin duke kaluar rrugën.

Nga lëndimet e pësuara me këtë rast, në vendin e ngjarjes vdes vajza 4-vjeçare, ndërsa e ëma me lëndime të rënda është dërguar në Spitalin e Gjakovës, ndërsa prej këtu në QKUK në Prishtinë.

Sipas policisë, ngasësi i veturës ka ikur nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur, mirëpo policia ka identifikuar dhe arrestuar atë, që është një i ri i moshës 25-vjeçare, nga Gjakova.

KOMENTE